Vesti

Девет медаља за карате клуб „Сенсеи“

naslovJedneVesti
01.10.2020

Такмичари карате клуба Сенсеи из Инђије протеклог викенда донели су девет медаља и то после дуже такмичарске паузе због новонасталих околности.

У Тителу je одржан „III Интернационални карате турнир Тителски Победник 2020“ на ком је учествовало 17 клубова са 160 такмичара.

Карате клуб „Сенсеи“ из Инђије учествовао је са својих шест такмичара освојивши 6 златних, 1 сребрну и 2 бронзане медаље.

Златне медаље освојили су:
1.Леђанац Теодора у категорији полетарки II-ниво у катама појединачно,
2.Миливојевић Николина у категорији женских нада II-ниво у катама појединачно,
3.Чворак Анђела у категорији женских нада III-ниво у катама појединачно,
4.Кораћ Никола у категорији мушких нада IV-ниво у катама појединачно,
5.Микс ката тим у саставу: Бојић Владислав, Јаковљевић Марија, Кораћ Никола,
6.Микс ката тим у саставу: Јаковљевић Марија, Кораћ Никола, Чворак Анђела.

Сребну медаљу у категорији женских нада IV-ниво а у катама појединачно освојила је Јаковљевић Марија, док је Бојић Владислав изборио две бронзе и то у борбама као и у катама у појединачном наступу у категорији мушких нада IV-ниво.

Честитамо свим такмичарима карате клуба „Сенсеи“  на успеху, био је ово успешан повратак такмичарској сезони.