Vesti

Инђијски каратисти освојили 28 медаља на првенству Срема

naslovJedneVesti
22.02.2021

Каратисти инђијског карате клуба „Железничар“ још једном су показали раскошан таленат у својим категоријама. Овог пута за историју клуба освојили су укупно 28 медаља на првенству Срема за млађе узрасне категорије одржаног протеклог викенда у Старој Пазови.

Прва места у борбама освојили су Тамара Манојловић -42кг, Татјана Манојловић -45кг и Искра Чубрило +50кг, Стефан Бјељац -47кг као и Филип Лазић у категорији -45кг.

Код пионира борбаша прва места изборили су Теодора Чанковић -40кг, Дуња Стојиљковић -44кг, Тара Костић -40кг, Јован Поповић -45кг, Александар Пајић -40кг и Жељко Кртинић -30кг.

Друга места у борбама изборили су, код нада Вук Малић +55кг, код пионира Мирјана Ђурђевић -40кг, Милош Малић  -45кг и Марко Бодрожић -40кг.

Бронзана одличја у борбама освојили су, код нада Тамара Станковић +44кг, Лука Митрић и Лука Поповић +55кг, код пионира Алекса Марковић -45кг и Марко Лаврек -40кг.

У катама најуспешнији су били, код нада Алекса Лајбеншпергер у апсолутној класи, пионира Јована Мучибабић у Б класи, Јана Никић у Ц класи,  Елена Ћакић код полетарки а Јован Чанковић и Мушкиња Арсеније код полетараца у Ц класи.

Друго место код пионирки изборила је Нађа Љуковчанин у Ц класи, док је трећи био полетарац Лука Жарковић у Ц класи.