Вести

Још једна победа инђијских рукометашица


Још једна победа инђијских рукометашица
08.10.2007

Рукометашице инђијског „Железничара" савладале су екипу „Маxспорт" из Нове Пазове у утакмици трећег кола Прве рукометне лиге за жене резултатом 27:26 (13: 16 ). Пред препуним трибинама инђијског спортског центра девојке домаћег тима до последњег тренутка бориле су се за два бода против борбене екипе из Нове Пазове.

- Утакмица је била изузетно тешка, пре свега у психолошком смислу, због пораза који смо доживели у Суботици пре недељу дана. Имали смо задатак да покажемо да је тај пораз био само лош дан и да смо спремне да се супротставимо свакој екипи без обзира на њихов квалитет и мислим да смо успеле у томе - истакла је Маријана Хајек, голман у екипи Железничара.

Утакмица је била изузетно занимљива, што показује и одлично навијање свих присутних гледалаца. У току првог полувремена резултат се више пута мењао у корист обе екипе, што је настављено у другом да би на самом крају седмерац, који је извела Андреа Ивковић пресудио у корист домаће екипе, која је сасвим заслужено освојила бодове.

- Заслужено смо победиле. Драго ми је што сам баш ја на неки начин одлучила победника. Сада су нам мисли усмерене на наредни дерби против екипе Јагодине, где они долазе као велики фаворити - истакла је Андреа Ивковић, једна од најбољих појединаца на протеклом мечу.

Најефикаснија у екипи Железничара била је Драгана Станић са 11 погодака. Следећу утакмицу инђијске рукометашице играју у суботу 13 октобра у инђијској спортској хали против првопласиране екипе Јагодине, која је до сада убедљиво савладала све своје противнике. Сусрет почиње у 19 часова, а улаз је симболичних 50 динара.





ПРЕТРАГА ВЕСТИ
Текст:
Датум: