Вести

Десет медаља за карате клуб Сенсеи

naslovJedneVesti
07.06.2021

У Тителу је одржан IV Интернационални карате турнир „Тителски победник 2021.“ на коме је учествовао 31 клуб са 400 такмичара.

Карате клуб Сенсеи из Инђије учествовао је са девет такмичара освојивши десет медаља, и то 5 сребрних и 5 бронзаних.

Друго место заузели су Драшковић Лазар у категорији петлића у катама појединачно, Бојић Владислав у категорији мушких нада у борбама и катама појединачно до 45 кг., Јаковљевић Марија у категорији женских нада у катама појединачно и микс ката тим у саставу: Чворак Анђела, Бојић Владислав и Јаковљевић Марија.

Бронзане медаље освојили су Драшковић Матија у катама појединачно у категорији полетараца, Миливојевић Николина у категорији женских нада у катама појединачно, Жигић Саша у борбама и катама појединачно у категорији јуниора до 70кг., и Врекић Немања у сениорској конкуренцију у катама појединачно.