Вести

Дванаест медаља за „Сенсеи“ на међународном турниру „Куп Чоке 2021“

naslovJedneVesti
05.10.2021

У организацији Шотокан Карате Савеза Србије и Карате Федерације Војводине  у суботу 02.10.2021. одржан је 13. Интернационални карате турнир „Куп Чоке 2021“, на коме је учествовало 32 клуба са 300 такмичара.

Каратисти клуба „Сенсеи“ из Инђије на овом међународном турниру освојили су 12 медаља од којих је 2 златне, 5 сребрних и 5 бронзи.

Златну медаљу освојио је Жигић Саша у борбама појединачно до 70кг у категорији јуниора и пионир Драшковић Матија у катама појединачно.

Сребрне медаље освојили су Стојанац Лука, Драшковић Лазар, Радић Милица у катама појединачно, женски ката тим у саставу: Миливојевић Николина, Радић Милица и Јаковљевић Марија као и микс ката тим у саставу: Чворак Анђела, Бојић Владислав и Јаковљевић Марија.

Бронзе су освојили Јаковљевић Милоје у борбама појединачно +35кг, Радић Милица такође у борбама појединачно -47кг, Жигић Саша, Миливојевић Николина и Дујаковић Владимир у катама појединачно.